Yükseköğretim - Önlisans

Paylaşımlar :

 • ADÜ ATÇA MYO ÖĞRENCİSİNİN AVRUPA BAŞARISI

  Avrupa Birliği Bakanlığı'na bağlı olan Türk Ulusal Ajansı'nın her yıl üç dönem olarak düzenlediği "Gençlik Programları" kapsamında, Şubat dönemi proje başvuru sonuçları açıklandı. Açıklanan sonuçlara göre Adnan Menderes Üniversitesi Atça Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı 2. sınıf öğrencisi Avni Yiğit Göksu'nun yasal sahibi olduğu "We are Candidate to Being Disabled (Hepimiz Engelli Adayıyız)" adlı 18 bin 728 Euro hibeli proje, ajans tarafından seçilen 262 proje arasında yer aldı.

  Söz konusu projede, ispanya, Bulgaristan, Yunanistan, Letonya ve İtalya gibi 5 farklı ülkeden 5 farklı ekiple birlikte çalışılacak. Avni Yiğit Göksu, tüm masraflarını Bakanlığın karşılayacağı proje eğitimleri için 28 Nisan-01 Mayıs tarihleri arasında Ankara'da bulunacak.

  Türk Ulusal Ajansı'nın iki ana programından biri olan Gençlik Programı; gençlerin istihdam edilebilirliğini arttırmayı, karar alma süreçlerine aktif katılımlarını güçlendirmeyi, gençlik politikalarının belirlenmesinde rol alan kişi ve kuruluşların kapasitelerini arttırmayı ve kültürlerarası öğrenmeyi hedefliyor.

   

  ADÜ

  Paylaşımlar :

  Ekleyen Admin

  0 yorum

0 Yorum eklendi

Yorum Ekleyin

 • Adı
 • E-Posta
 • Yorumunuz

KULLANICI GİRİŞİ