Kültür-Sanat - Teknoloji

Paylaşımlar :

 • Web Hosting Bayi Satışları Başladı

   

   

  Mehtap Hosting Markası günümüz teknolojisini yakından takip etmek ve bilişim çağının genç, üretici ve enerji dolu ekibi ile İnternet dünyasına, yenilikler ve güzellikler getirmek amacıyla Mehtap Hosting ve Danışmanlık Hizmetleri kurumsal yapısı ile 2013 yılında kurulmuştur. Halen, internet’in iş alanı olmaktan öte bir hobi veya moda olarak görüldüğü ülkemizde Mehtap Hosting olarak bizler; bu uzmanlık dalında, web merkezli uygulamalar başta olmak üzere çağın gerektirdiği her yeni teknolojiyi yakından izleyerek projelerimizle ve server hizmetlerimizle farklı olmak amacındayız. 

   

   

  Bu alanda bilgi ve birikimimiz ile en iyisini sunabilmek için çalışmalarımız aralıksız sürmektedir. Mehtap Hosting ekonomik ve teknolojik en son gelişmeler ışığında, güveni ve müşteri memnuniyetini ön plânda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Profesyonel yazılım ve network ekibi ile yurtiçinde birçok kişi ve kuruluşun yazılım ve hosting ihtiyacını karşılamaktayız. 

  Bilişim teknolojisini, altyapısını sürekli güncel tutarak kullanan Mehtap Hosting , müşterilerine “Hedefine ulaşan ve dünya standartlarında tanıtım ve network hizmetlerini kesintisiz hız sloganı ile pazarlama çözümlerini sunmak” ilkesini kalite anlayışı ile kabul etmiştir. İnternet hizmetleri ile Türkiye’de lider bir kuruluş olmayı hedefleyen firmamız bir çok kişi ve kuruluşun web hosting sunumlarını buluşturduğu bir prestij kurumu haline gelmiştir. 


  Vizyonumuz:

  Yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmak.

  Sunduğumuz Çözümler Neler?

  Yer Sağlama Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır. 

  Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır. 

   


  mehtaphosting.com
  Mehtap Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri

  Paylaşımlar :

  Ekleyen Admin

  0 yorum

0 Yorum eklendi

Yorum Ekleyin

 • Adı
 • E-Posta
 • Yorumunuz

KULLANICI GİRİŞİ